Testo Elektronik - Kalibrasyon Hizmetleri


Testo Kalibrasyon
İş Akışı
Sertifika Tipleri
Satış Sonrası Hizmetler
Kalibratörler
Hizmet Seçenekleri
Sertifikalarımız
Haritalandırma
 
Günümüzde kalibrasyon, kullanılan sarf malzemelerinin israfını önlemede ve üretim kalitesini arttırmada büyük bir rol oynar. Bu nedenle birçok standart ve düzenleme metni, kalibrasyonu gerekli kılar. Ürün sorumluluk yasaları; kalite ile ilgili ölçümlerin her zaman uygun ve sağlam bir ölçüm cihazı ile tamamlanmış olması gerektiğini belirtir. Sadece sistematik izleme, düzenli kalibrasyon, dolu ve tam belgelendirme herhangi bir telafi talebi karşısında koruma sağlar. Sizin açınızdan, sağlam olmayan bir ölçüm cihazı ile yapılmış şüpheli, kesin olduğu belirsiz veya yanlış bir ölçüm, ciddi sonuçların doğmasına neden olabilir:

- Daha sonra geri çekmek zorunda kalabileceğiniz ürünleri piyasaya sürebilirsiniz.
- Sahip olduğunuz ürünlerin kalitesi ihtiyacınızı karşılamayacaktır ya da istenilen kaliteye/verimliliğe ulaşmak için çok pahalı eklentiler yapmak durumunda kalabilirsiniz.
- Kesin olmayan ölçümlere güvenerek yanlış kararlar verebilirsiniz. Eğer ölçümlere bağlıysanız, onların kesinlikle doğru olduğunu teyit etmelisiniz. Bu nedenle doğru kalibrasyon ekibinin seçimi sadece ücretle ilişkilendirilemez, diğer başka kıstaslar da (tecrübe, kesinlik, yeterlik, kişiye özel çözümler, danışmanlık hizmeti) ekip seçiminde göz önünde bulundurulmalıdır.

Testo kalibrasyon laboratuvarı ölçüm cihazlarınızın idaresi alanında size laboratuvarlarda ve sabit ölçüm sistemlerinin yerinde kalibrasyonlarından, danışmanlık ve eğitim hizmetlerine kadar birçok servis imkanı sunmaktadır. Her nerede logomuzu görürseniz "Eksiksiz Servis, Mutlak Güven" ilkesinin uygulandığı doğru yerdesiniz demektir.
Testo Kalibrasyon Laboratuvarı, sertifikalı ve akredite olmuş bir laboratuvardır. Tam bir hizmet portföyü sunuyoruz. Amacımız bireysel istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaktır. Nitelikli, motivasyonu yüksek ve hizmet odaklı çalışan ekibimizle sizlere her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.
Başarımızın temel esasları, çalışanlarımızın nitelikleri ve kişisel sorumluluklarıdır. Ortak, başarılı bir gelecek, yüksek motivasyon ve işbirliğine dayalı ekip çalışmasıyla oluşturuldu. Bizi özel kılan nedir? Her talebinizi, spesifik ve bireysel ihtiyaçlarınıza göre düzenliyoruz!

Kalibrasyon birimimize 0533 920 65 56 nolu telefonu arayarak veya Whastapp üzerinden mesaj yazarak ulaşabilirsiniz.